Barkod Yazıcı Onarımı ve Servisi

Barkod yazıcılar günümüzde üretim aşamasında işlerin doğru bir şekilde yürümesi için gerekli olan cihazlardır. Bu bağlamda barkod yazıcı onarımı üretim bandında ciddi kayıpların meydana gelmemesi için mutlaka uygulanması gereken bir prosedürdür. Barkod yazıcı sistemlerinde görülen arızaların kısa sürede çözülmesi halinde çalışma sürecinde aksaklık yaşanmaz ve firma büyük oranda zarar yapmamış olur.

TM barkod yazıcı servisi olarak bizler 18 yılı aşkın süredir Zebra, Argox, Honeywell, Intermec, Godex, Epson, Bixolon, Sato, TSC ve Toshiba marka barkod yazıcıların bakım ve onarımını üstlenmekteyiz. Firmamızın alanında yılların tecrübesini edinmiş sertifikalı ekibi garantili ve bütçe dostu servisi ile cihazınızı kısa sürede tamir eder.

Barkod Yazıcı Arızaları Nelerdir?

Barkod yazıcı tamiri gerektiren cihazlardaki arızaları aşağıdaki gibi sıralayabiliriz;

  • Ribon hataları – Ribonun düzgün şekilde yuvasına oturmaması,
  • Etiket sensor hatası – Barkod yazıcının bakımın yapılmaması ve doğru bir şekilde temizlenmemesi,
  • Adaptör arızası – Ani voltaj yükselme ve düşmesi,
  • Termal kafa çizilmesi – Çıktı zamanı etiket üzerinde boş bir hat gelmesi,
  • Kauçuk silindirin parçalanması – Harici müdahale veya uzun süre kullanım sonucu silindirin sürtünmesi.

Bu ve buna benzer nedenlerden dolayı barkod cihazların işleyişinde problem yaşanması kaçınılmazdır. Arızaların doğru bir şekilde tespiti ve onarımı için mutlaka alanında uzman bir firmadan yardım alınmalıdır. Aksi halde cihazda geri dönüşü olmayan sorunlar görülebilir. TM Yazıcı Servisi olarak bizler garantili ve kaliteli barkod yazıcı bakım ve onarım hizmetimiz ile tüm marka cihazlarda arıza tespitini son teknolojik yöntemlerle yaparız.

Barkod Yazıcı Onarımı Nasıl Yapılır?

Yukarıda da belirttiğimiz gibi barkod yazıcı onarım işlemi için öncelikle arıza tespitinin titizlikle yapılması gerekir. Ardından onarım işlemine geçilir. Onarım işlemi süresi bitmiş parçaların değiştirilmesini de kapsar. Bu durumda kesinlikle orijinal yedek parça kullanılmalıdır. Bazı firmalar orijinal parçaların yerine kalitesiz yedek parçalar kullanarak cihazın ömrünü kısaltır ve daha büyük sorunların görülmesine neden olur. Bu sebeple güvenilir bir teknik servis hizmeti ile anlaşmak şarttır.

İzmir barkod yazıcı servisi olarak bizler orijinal yedek parça değişimlerini garanti kapsamında gerçekleştiririz. Firmamız sadece İzmir bölgesine değil, Manisa’ya da birçok barkod yazıcı markalarının onarım ve bakımını sunar. Güvenilir hizmetimiz sizlere en kısa sürede verilir ve bu sayede iş rutininiz sekteye uğramaz.

Barkod Yazıcı Teknik Servisi

TM Yazıcı Servisi’miz, fotokopi, faks makinesi gibi ofis araçlarıyla birlikte barkod yazıcıların da tamirini gerçekleştirir. Bütçenize hitap eden bir fiyat politikasına sahibiz. Bu sayede firmamızın kaliteli barkod yazıcı teknik servis hizmetinden en uygun fiyatlarla faydalanmış olacaksınız.

Firmamızın verdiği diğer tüm onarım işlemleri hakkında daha fazla bilgi almak ve satıştaki ürünleri yakından incelemek isterseniz sitemizde yer alan iletişim bilgileri aracılığıyla bizlere ulaşabilirsiniz. Bu sayede kaliteli ve güvenilir bir teknik servis hizmeti almakla kalmaz, bütçenize hitap eden fiyatlar sunan bir firmayı tercih etmiş olursunuz.