Epson Eco Tank L3070 ve Bitmeyen Kartuş Sistemi
 Renkli Yazıcı, Tarayıcı, Fotokopi ve wifi+Hafıza kartı+Ekran

 
 

Epson markasının kartuşsuz All in One özellikteki yazıcısı Eco Tank ITS L3070, sorunsuz güzel bir yazıcı arayan ve ekstra düşük maliyetli çözümler isteyenlerin ofis ve evde rahatlıkla kullanabileceği bir yazıcı. Kompakt mürekkep püskürtmeli olan ITS L3070, içerisinde mürekkebi ile birlikte gelmektedir ve baskı maliyetlerini %90 oranında azaltabilir. Geliştirilmiş olan Micro Piezo kalıcı baskı kafası ile son derece güvenilir olmasının yanı sıra gönül rahatlığı ile mutlu bir şekilde kullanılabilmesi adına ek garanti ile desteklenmektedir.

Elbette mürekkep bitmesi tüm yazıcı kullanıcıları için sinir bozu bir durumdur. Yedek mürekkep olsa bile kartuş değişikliğinin yapılabilmesi biraz uğraştırıcı olarak görülür. Ofis ya da evinizde çok yoğun olarak yazıcı kullanıyorsanız artık mürekkep değişimi konusunda da önemli bir çözüm söz konusu. Kartuşa duyulan ihtiyacı neredeyse tamamen ortadan kaldırmayı başaran ve mürekkep ile birlikte verilen Epson Eco Tank ITS L3070’in ultra yüksek kapasitede olan bir mürekkep tankı var. Bu mürekkep tankı sayesinde yazıcını baskı maliyeti %90 oranında azaltılabilmektedir. 13000 sayfalık siyah baskı 6500 sayfalık renkli baskı alma kapasitesine sahip mürekkep şişeleri ile sayfa başına maliyeti önemli ölçüde düşürmektedir. Baskı işlemlerinin son derece kolay ve sorunsuz bir biçimde yapılması gerekir. İşte bu nedenle yazıcıya entegre olan mürekkep tankı sistemine sahiptir ve kurulum süreci son derece kolaydır. Kompakt bir tasarıma sahip olan yazıcıyı hem ev hem de ofisinizde istediğiniz yere entegre edebilirsiniz.

 
 
PAKET İÇERİĞİ:
- Epson L3070 Çok Fonksiyonlu Yazıcı 
- Epson Orjinal Bitmeyen Kartuş Sistemi - (4 renk x 70 ml Photoink Mürekkep)
- 2 Adet Siyah 70 ml  Photoink mürekkep Hediye
  
 
- Bu yazıcı ile birlikte orijinal Epson mürekkepleri yerine Photoink marka mürekkepler gönderilmektedir. Photoink Mürekepler Orjinal Mürekkeplere En Yakın Markadır.Lütfen buna dikkat ediniz. 
 

Epson L3070 Tarayıcı + Fotokopi + Wi-Fi Airprint Mürekkep Tanklı Yazıcı C11CF47403

 
 
 
 
 
 
A3 Yok
Ağırlık (kg) 5
Air Print Var
Baskı Türü Renkli
Bit Değeri 48 Bit
Boyutlar 445 x 304 x 169 mm
Dahili Bellek Yok
Dakikadaki Renkli Baskı Hızı(Max) 5 Sayfa
Dakikadaki Siyah/Beyaz Baskı Hızı(Max) 10 Sayfa
Dublex Baskı Yok
Ethernet Bağlantısı Yok
Faks Özelliği Yok
Fotoğraf Baskısı Var
Fotokopi Özelliği Var
Kart Okuyucu Yok
Renkli Tarama Var
Sarf Durumu (Kutudaki) Tam Dolu Kartuş
Tarama Çözünürlüğü 1200 - 2400 DPI
Tarayıcı Özelliği Var
Usb Kablo Yok
USB Var
Wi-Fi Var
Yazıcı Tipi Çok Fonksiyonlu
Diğer
Garanti Süresi (Ay) 24
Yurtdışına Satış Yok