Neden Muadil Kartuş?

Yan sanayi kartuşu olarak da bilinen muadil kartuş, orijinal yazıcı firmalarının aksine diğer firmalar tarafından üretilir. Orijinal kartuş fiyatlarının yazıcı fiyatları ile neredeyse aynı olduğunu göz önünde bulundurursak, muadil kartuşlar günümüzde oldukça uygun fiyata sunulan ürünlerdir. Bu ürünler orijinalle neredeyse aynı performansa sahiptir ve hatta bazı modeller daha yüksek baskı kapasitesi gösterebilmektedir.

TM Yazıcı Servisi olarak bizler farklı modellerdeki muadil kartuşların satışını sunmaktayız. Firmamız nezdinde aynı zamanda bitmeyen kartuş, muadil toner, reset yazılımgibi ürünlerin de satışı ve toner dolum yapılmakta ve buna ek olarak HP, Brothers, Samsung, Xerox, Canon, Panasonic, Oki, Epson, Lexmark marka yazıcı, fotokopi ve faks makinelerinin bakım ve onarımı alanında uzman ekip tarafından üstlenmektedir.

Muadil Kartuş Nedir?

Lazer veya mürekkep püskürtmeli yazıcılar için orijinal üreticiler dışında yan firmalar tarafından üretilen kartuş çeşididir. Muadil kelimesi, eşdeğer, denk anlamını taşır. Bu bağlamda muadil kartuşlar orijinallerin daha uygun maliyetli alternatifi olarak üretilmektedir. Birçok dünyaca ünlü ve güvenilir markalar muadil kartuş modelleri ile orijinal ürünlerde aranan performansı sağlamaktadır. Bu nedenle son dönemlerde orijinale nazaran daha uygun fiyatlı olan muadil kartuşlara olan talep bir hayli artmıştır.

Neden Muadil Kartuş Tercih Edilmeli?

Muadil kartuşun yukarıda da belirttiğimiz gibi en önemli avantajı maliyetidir. Muadil kartuş fiyatları, diğer kartuş türlerine nazaran daha uygundur. Bu nedenle sıklıkla tercih edilir. Aynı zamanda yüksek performansı ile de orijinal muadil kartuşlardan geri kalmaz. Buna ek olarak geri dönüşüme uygun tasarlanması nedeniyle doğa kirlenmesine sebep olmaz.

Bunların yanı sıra, muadil kartuşların yazıcılara zarar verip vermemesi de merak konusudur. Muadil kartuş yazıcıya hiçbir zarar vermez. Ancak yine de ucuz ürün almak yerine, bilinir markaların kartuşlarını tercih etmenizi öneririz. Bu sayede hem garantili bir ürün almış olur hem de performans konusunda kafanızda soru işareti kalmaz.

Bizler en iyi muadil kartuş markası ürünlerinin satışını uygun fiyatlarla sunmaktayız. Firmamız nezdinde pek çok firmanın muadil kartuş ürününün satışı garanti kapsamında yapılır. Aynı zamanda İzmir, Manisa bölgelerine fotokopi, yazıcı ve faks makinesi gibi cihazların teknik bakım ve onarım servis hizmeti de verilir.

Muadil Kartuş Nereden Elde Edilir?

Muadil kartuş yan sanayi ürünleridir. Bu ürünler ana firmalardan ziyade yan firmalar tarafından üretilir. Eğer muadil kartuş almak isterseniz mutlaka bilindik marka ürünler tercih etmelisiniz. Piyasada pek çok marka ve fiyat aralığı bulunmakta. Bunlar arasında daha düşük fiyatlardan satılan ürünler bulunsa da mutlaka ürün markasına bakmayı unutmayın. Kaliteli bir ürünün fiyatı ürün maliyeti nedeniyle piyasa fiyat ortalamasının altında olmaz. Bu nedenle muadil kartuş alırken dikkatli olmakta fayda vardır.

TM Yazıcı Servisi olarak yüksek performanslı ve garantili muadil kartuş ürünlerini güvenilir alışveriş kapsamında sunarız. Ürünler hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz sitemizde yer alan iletişim bilgileri aracılığıyla bizlere ulaşabilirsiniz.