Neden Bitmeyen Kartuş?

Günümüzde en avantajlı mürekkep sistemlerinin başında bitmeyen kartuş gelir. Bitmeyen kartuş, isminden de belli olduğu gibi kartuş bitme derdi olmadan çıktı alma veya yazıcıdan fotokopi çekme gibi görevleri üstlenir. Bir diğer anlamda, bitmeyen kartuşlu yazıcılar diğer yazıcılara nazaran 50 kat daha fazla işlem görürler.

Bizler farklı markalarda bitmeyen kartuş ürünlerinin satışını uygun fiyatlarla garanti kapsamında sunmaktayız. Firmamızbitmeyen kartuşlu yazıcılar ve mürekkep gruplarının da satışını üstlenmektedir.

Bitmeyen Kartuş Sistemleri Nedir?

Bitmeyen kartuş, ofis malzemeleri, tarayıcı, yazıcı ve fotokopi tarzı makinelerle ilgilenenlerin sık sık karşılaştığı bir kavramdır. Bitmeyen kartuş sistemleri yazıcılarda kâğıda direk mürekkebin fışkırtılmasına dayanan bir çalışma şekline sahiptir. Bitmeyen kartuş yazıcıları kartuşların tank sistemine bağlanması prensibi ile çalışır. Böylece kartuş yazıcıya yerleştirilir ve tank sistemi yazıcıya zarar vermeyecek şekilde işlevini görür.

Bitmeyen kartuşun diğer kartuş sistemlerinden farkı, kartuşun bitmesine karşın değiştirmek zorunda kalmamanızdır. Sadece kartuşa bağlı olan tankın değiştirilmesi yeterli olacaktır. Bunun için tank yeninden doldurulmalı ve kartuşa uygun şekilde bağlanmalıdır. Tankın doldurulması da zorlayıcı ve kafa karıştırıcı bir işlem değildir. Siz kendiniz de rahatlıkla kartuşunuzu doldurabilirsiniz.

Bitmeyen Kartuş Nereden Alınır?

Bitmeyen kartuş birçok marka altında ve farklı fiyatlarla sunulmaktadır. Bitmeyen kartuş fiyatları markaya göre değişir. Daha bilindik ve kaliteli markaların kartuş fiyatları ürün maliyeti sebebiyle diğerlerinden farklı olabilir. Ancak belirtmek isteriz ki, satın alacağınız ürünün kalitesinden emin olmak için piyasadaki fiyat ortalamasının altında satış yapan firmalara güvenmemelisiniz. HP, Canon, Lexmark gibi markaların bitmeyen kartuş modelleri fiyat – performans açısından daha doğru seçim olacaktır.

Bitmeyen Kartuş Alırken Nelere Dikkat Etmeli?

Bitmeyen kartuş sistemlerinde yukarıda da belirttiğimiz gibi tank sistemin dışında durur ve sonradan bağlanır. Bitmeyen kartuş satın alırken mutlaka kullanım talimatlarını doğru bir şekilde öğrenmeli ve eksiksiz uygulamalısınız. Aksi halde kartuş sisteminden istenen performansı alamazsınız. Aynı zamanda en iyi bitmeyen kartuş markası seçimi de harcadığınız paranın boşa gitmemesi demektir. Bu nedenle marka araştırmasını iyi bir şekilde yapmalı ve piyasa ortalamasının altında fiyat sunan firmalardan kaçmalısınız.

Bitmeyen Kartuş Avantajları Nelerdir?

Bitmeyen kartuş sistemlerinin baskı kalitesi bir hayli yüksektir. Aynı zamanda bu kartuş çeşidi basım sırasında büyük oranda tasarruf sağlamaktadır. Böylece düşük maliyetle binlerce sayfa basmak mümkündür. Bitmeyen kartuşlu yazıcılar içerisinde bulunan püskürtme kartuşları, mürekkebi hortum aracılığıyla sistemin dışındaki tanktan çeker. Yani kartuşları dışarıdaki tank sistemi besler.

Firmamız Hp, Brother, Canon, Epson, gibi markaların bitmeyen kartuş satışını garanti kapsamında, yüzde yüz güvence ile gerçekleştirmektedir. Güvenilir alışveriş sistemimiz sayesinde sadece bitmeyen kartuş, muadil kartuş, muadil toner, reset yazılım, çeşitli mürekkep gruplarını satın almakla kalmaz, fotokopi, faks makineleri ve yazıcıların bakım ve onarımını da bizlere emanet edebilirsiniz. İzmir ve Manisa bölgelerine hitap eden servisimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için sitemizde yer alan iletişim numaraları aracılığıyla bizlere ulaşabilirsiniz.